5 items
Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met kikkers. China, 20e eeuw.
Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.
Een lot diverse bronzen en metalen figuren. Azi‘, 20e eeuw.
Een bronzen wierookbrander in lotusvorm, gemerkt aan onderzijde. China, eind 19e eeuw.
Een 4-pas vormige ge‘mailleerde balustervaas met vogels en floraal decor in perken. China, 20e eeuw.